Відкриття операційного блока – нова якість медичної допомоги …

І хоч п’ятниця 13, користується різною славою, для обласної дитячої лікарні це був щасливий день. Там урочисто відкрили операційний блок, з новітнім обладнанням, що дозволяє застосовувати сучасні методи і можливості. Приміщення обладнане відповідно до сучасних вимог до оперативного втручання новонароджених.

На жаль, не завжди новонароджені відправляються до мами і тата, іноді необхідно хірургічне втручання, а найчастіше, для майбутнього здоров’я малюка необхідно термінове реагування.
Нова операційна оснащена сучасним європейським обладнанням, і з її появою якраз вирішується питання про час. Відкриття операційного блоку в відділенні анастезіології та інтенсивної терапії новонароджених дає нову якість медичної допомоги.

Тепер в обласній лікарні є можливість надавати весь спектр допомоги маленьким пацієнтам, включаючи операції на серці. Звичайно, маленьким пацієнтам надавали всю необхідну допомогу і раніше, але приміщення операційної було невеликим, і не мало достатньої кількості сучасного обладнання. Тепер є сучасна система освітлення, стіл з підігрівом, потужні фільтри.

Наступним кроком буде створення відділення невідкладної допомоги, і планується його здача в 2019 році. Там діти відразу на місці зможуть отримати всю допомогу в невідкладному стані, адже коли дитина потрапляє в гострому стані часто рішення потрібно приймати на місці. У відділенні їй зможуть провести всі необхідні обстеження і прийняти рішення щодо подальшого ефективного лікування.

Relectil dysfunktion ED er manglende evne til at fa eller bevare en erektion pa grund af forogelse officielt websted Erektil dysfunktion gennem enten!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *