Ура! Літо! Купання-плескання в місцевих водоймах!..

Настало літо, і вже не календарне, а фактичне, спекотне! І, звичайно ж, всі хочуть «у воду!», І це природно. Навколо будь-якого фонтану, фонтанчика і навіть пирскавки, крутяться малюки і підлітки.

І нам, подорослівшим, теж хочеться до води і згадати дитинство, поплескатись на мілкоті або юність – підкоривши озеро. Залишилося тільки вирішити доросле питання про безпеку таких купань-плескань. Міська інфраструктура може забезпечити нас рятувальниками, піщаним узбережжям і кабінками для перевдягання, а ось чистотою водойм, на жаль не може! У цьому сенсі вже не має значення, на офіційному пляжі Ви купаєтеся або за містом, в Вишенському озері і в Бузі виявлено стафілокок, кишкова паличка … далі можна і не продовжувати цей перелік небезпек.

На жаль, ситуація по країні в цілому не відрізняється, купання забороняється в озерах, ставках, річках і ставках. Саме в такій воді зафіксовані шкідливі мікроорганізми.

Вибір за нами, купатися за звичкою і традицією на міських пляжах, незважаючи на попередження, не купатися взагалі або відправиться за місто на бази відпочинку з відкритими басейнами. Таких місць не так вже й багато, але вони є. Є навіть в межах міста, це «Сафарі» по вул. Блока. У більшості заміських баз цінова політика однакова, день перебування для дорослого 200 гривень, для дитини – 100-150.

Приємних і безпечних вихідних всім нам !

Выбрали дипломы в фирме Дзержинск. Смотреть тут: купить диплом в омске

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *