Відкриття операційного блока – нова якість медичної допомоги …

І хоч п’ятниця 13, користується різною славою, для обласної дитячої лікарні це був щасливий день. Там урочисто відкрили операційний блок, з новітнім обладнанням, що дозволяє застосовувати сучасні методи і можливості. Приміщення обладнане відповідно до сучасних вимог до оперативного втручання новонароджених.

На жаль, не завжди новонароджені відправляються до мами і тата, іноді необхідно хірургічне втручання, а найчастіше, для майбутнього здоров’я малюка необхідно термінове реагування.
Нова операційна оснащена сучасним європейським обладнанням, і з її появою якраз вирішується питання про час. Відкриття операційного блоку в відділенні анастезіології та інтенсивної терапії новонароджених дає нову якість медичної допомоги.

Тепер в обласній лікарні є можливість надавати весь спектр допомоги маленьким пацієнтам, включаючи операції на серці. Звичайно, маленьким пацієнтам надавали всю необхідну допомогу і раніше, але приміщення операційної було невеликим, і не мало достатньої кількості сучасного обладнання. Тепер є сучасна система освітлення, стіл з підігрівом, потужні фільтри.

Наступним кроком буде створення відділення невідкладної допомоги, і планується його здача в 2019 році. Там діти відразу на місці зможуть отримати всю допомогу в невідкладному стані, адже коли дитина потрапляє в гострому стані часто рішення потрібно приймати на місці. У відділенні їй зможуть провести всі необхідні обстеження і прийняти рішення щодо подальшого ефективного лікування.

Выбрал в интернете легальный диплом Томск ссылка http://diploma-i.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *