З приходом літа на велосипеди !!!!! Nextbike у Вінниці!

Ідея створити велопрокат у Вінниці з’явилася ще в 2016 році, причому не просто як ідея, а як проект. Проект був затверджений місцевою радою і отримав інвестиції в рамках підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Були спроектовані система велопрокату і спецпарковкі. Планувалося створити 15 таких парковок в різних частинах міста.
І ось, цього літа з’явиться прокат від компанії «Nextbike Ukraine», він буде муніципальним, так само з’являться п’ятнадцять пунктів прокату. Кожен пункт прокату буде оснащений спеціальним терміналом і десятьма велостійками. Термінали будуть оснащені сонячними батареями і панелями, а стійки – звуковим сигналом, що буде озвучувати повернення велосипеда.

Будь-який бажаючий вінничанин або гість міста зможе зареєструватися і взяти велосипед напрокат. Повернути його можна в будь-який пункт прокату. Спочатку для прокату буде доступно 120 велосипедів, потім система станцій прокату буде розширена і кількість велотранспорту, доступного для оренди, збільшиться. Місцева влада вживає цілу мережу заходів по популяризації велотранспорту. Це допоможе розвантажити транспортні потоки міста, буде заохочувати вести здоровий спосіб життя, поліпшить екологію міста.
«Nextbike Ukraine» та КП «Вінницька транспортна компанія» затвердили спільний проект з міськими депутатами. Проект передбачає створення повноцінної велоінфраструктури.

Nextbike – німецька компанія, що займається розробкою і управлінням систем спільного використання велосипедів. Компанія була заснована в Лейпцигу, Німеччина, в 2004 році. Вона експлуатує близько 30 тисяч велосипедів в Німеччині і інших країнах по всьому світу, таких як США, Великобританія, Нова Зеландія, Польща, Хорватія, Австрія і Швейцарія. Головний офіс і виробничі потужності, в яких працює близько 100 співробітників, знаходяться в Лейпцигу. Велосипеди та станції підтримуються місцевими сервісними партнерами. Схеми обміну велосипедами можуть бути ініційовані містами і партнерами по франшизі. Експлуатаційні витрати фінансуються за рахунок орендних платежів і продажу рекламного простору на велосипедах. Nextbike також надає програми мобільності для коледжів, університетів і компаній.

Купить диплом для хорошей работы. http://origenaldiplom.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *