Вінниця – найкомфортніше місто для проживання в Україні

Оголошено результати щорічного опитування, і в 2018 році Вінниця очолила рейтинг міст України, найбільш комфортних для проживання. Оцінка проводилася за 5-бальною шкалою і оцінювалась якість медицини, поліції, робота муніципального транспорту і комунальних служб, освіта, всього двадцять дві категорії.
За результатами цього опитування в Вінниці люди найбільш задоволені проживанням. Зауважимо, що Вінниця не просто очолює рейтинг, але і значно випереджає Київ.
У порівняльному аналізі міст України Вінниця найбільш зручна в муніципальному транспортному сполученні, за нею впевнено йде Харків і Хмельницький, для любителів велоспорту – Вінниця, Львів, Івано-Франківськ, а для пішоходів – Вінниця, Тернопіль, Луцьк.
Вінничани задоволені якістю сфер послуг і взаємодією з місцевою владою. Місто живе і розвивається, з’являються нові маршрути і модернізується автопарк, наводять лад у скверах і парках, очищують водойми. У місті стоятся нові заводи і відновлюються відомі імениті підприємства, після тривалого “сну”.
Вінниця впевнено утримує верхню строчку рейтингу вже 4 рік поспіль.
Однак в цілому по індексу процвітання, дослідження щорічно проводяться The Legatum Institute, з 149 країн Україна займає 101 місце.
А ось Київ потрапив до рейтингу найдешевших міст світу для подорожей на 1 місце в 2018 році. У Києві туристу обійдеться добове проживання в 65 фунтів стерлінгів. Львів же пропонується туристам з Великобританії як must visit-2018.

Сделать это можно, имея только диплом бакалавра. В этом случае вы сможете занять свое место на рынке труда и получать достойную заработную плату. Поэт http://edy-diplom.com/ диплом бакалавра по выгодной цене и с гарантией качества. Мы предлагаем вам приобрести данный документ в Москве, что позволит вам: - обеспечить себе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *