Громадський транспорт і електронний квиток. Чи готові вінничани до нововведення?..

Обговорення у Вінниці питання про введення електронного квитка почалось ще в 2013 році. Цілі введення такого квитка прості і зрозумілі. Нарешті буде вестися якісна статистика пільговиків, визначиться розмір компенсації і отримані дані про пасажиропотік. 2018 буде роком впровадження електронного квитка у Вінниці. Одночасно з ним в громадському транспорті з’являться і валідатори, GPS- трекер і можливість оплатити проїзд банківською картою або через смартфон.

Станом на 13 березня є і інвестор і виконавець. Комунальне підприємство «Вінніцакартсервіс» веде переговори з чеською компанією, яка виграла тендер, відомої в усьому світі компанією «Mikroelektronika», її проекти можна зустріти в 40 країнах світу.

Проект буде впроваджений в кілька етапів. Спочатку буде запущений сервер для збору даних про пасажиропотік, потім встановлять валідатори і GPS-трекери для оплати проїзду за допомогою «Муніципальної карти вінничанина» або банківської карти. Жителі міста зможуть купити таку «Муніципальну» карту на зупинках громадського транспорту та для цього буде встановлено 350 спеціальних автомата. Поповнювати ж такі карти можна буде в звичайному «Ibox».

Для пільговиків передбачено безкоштовне отримання таких карт, школярі, студенти також отримають їх безкоштовно. Іншим громадянам потрібно буде придбати таку карту в автоматі або ж замовити персональну іменну картку в «Прозора офісі». Такі карти будуть багатофункціональними. Для зручності пасажирів зупинки громадського транспорту будуть оснащені електронними табло. Таких зупинок буде 50. Спочатку будуть оснащені тролейбуси і трамваї, потім автобуси і маршрутки.

Платити за проїзд потрібно через валідатори, а пільговики будуть «відзначатися». Чи зникнуть кондуктори і паперові квитки? Протягом наступних двох років планується паралельне функціонування, кондуктори виконуватимуть консультаційну функцію. Планується ще і введення диференційованої плати за проїзд, але для її впровадження необхідно внести зміни в закон. Це означає, що квиток діє протягом певного часу на різних маршрутах. І при пересадці знову оплачувати проїзд не доведеться. Така практика існує в багатьох європейських країнах.

За проектом період введення і тестової експлуатації повинен завершитися за 16 місяців.

Без свидетельства об образовании вряд ли получится найти высокооплачиваемое место. К сожалению, не все люди имеют возможность получить соответствующее http://market-diploma.com/ диплом ВУЗа в Москве с бесплатной доставкой. Без свидетельства об образовании вряд ли получится найти высокооплачиваемое место. Конечно, можно обрати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *