Нове обличчя Фестивалю «Барви музики 20 століття» …

Цими вихідними, 17-18 березня, вінничани та гості міста змогли отримати насолоду від незабутніх вистав в концертному залі філармонії в форматі дводенного фестивалю «CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA». Це всім нам добре знайомий фестиваль «Барви музики 20 століття» з новим обличчям і новим форматом.

Тепер це новаторські музичні проекти, що включають відео-арт, незвичне звучання інструментів, поєднання сучасних стилів і напрямків в танці і постановках. Чотири проекти за два дні пройшли як одна мить.

У суботу вінничани спочатку дивилися сучасну інтерпретацію духовної музики в незвичній комбінації звуків і голосів «MARIOLOGIA» у виконанні Alter Ratio (Київ) в обробці 4 сучасних авторів. Потім же їх чекав концерт-перформанс Максима Шоренкова. «НИТКИ Шоренкова» це нові музичні світи у виконанні автора, більше 20 унікальних музичних інструментів, віджеінг-шоу. Дотик до ниток дає життя новим звукам і мелодій і в поєднанні зі звуками рояля ця музика наповнюється новим життям і новим змістом

У неділю вечір відкрив проект «Хвилина реклами» у виконанні ансамблю нової музики «Рикошет». «Хвилина реклами» – дітище метра української авангардної музики Сергія Пілютікова. А завершився фестиваль україно-польської постановкою у виконанні львівських артистів та музикантів. «Історія солдата» – найвідоміша музична драма Ігоря Стравінського в феєричній гармонії музики і танцю.

Протягом фестивальних днів глядач зміг познайомиться з новими жанрами і принципово іншими манерами виконання, познайомиться з новими іменами в музичному світі. Цей світ уже давно вийшов за рамки звичних напрямків і представляє поєднання класики, музики двадцятого століття і новітньої музики двадцять першого. Спів, відео-арт, віртуозна гра на пан-флейті, колісній лірі, дримбі (варгане), денцівці, різного роду флейтах і сопілках а також роялі і електронних інструментах залишили незабутні враження та чудові емоції у глядачів. Два концертних дні пролетіли як одна прекрасна музична мить. «CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA» – чекаємо тебе в 2019! До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *