Вінничанин приніс Україні 2 медалі на Паралімпіаді 2018 …

Паралімпіада 2018 завершена. У підсумковій таблиці Україна посідає 6 місце. У нашій скарбничці 22 медалі, українські паралімпійці везуть по 7 золотих і бронзових і 8 срібних медалей.

В цьому році вперше наші паралімпійці отримають такі ж грошові винагороди, що і олімпійці. За «золото» це еквівалент 125 тис USD, за «срібло» 80 тис і 55 тис за «бронзу». На своїй сторінці президент України Петро Порошенко привітав спортсменів.

Наш земляк, вінницький студент, біатлоніст Олександр Казик, приніс Україні 2 «срібла». У спортсмена вроджені проблеми із зором, Саша може бачити на відстані близько метра. Однак воля до життя і прагнення до перемоги принесли Олександру першу срібну медаль на дистанції дванадцять з половиною км і другу, в індивідуальній гонці на п’ятнадцять км.

Недолік зору спортсмен компенсує гостротою слуху. Олександр зараз студент вінницького університету «Україна» за спеціальністю фізична терапія і енерготерапія. Це його перша олімпіада. У 2015 майстер спорту з біатлону Олександр Казик увійшов до збірної України.

Майбутній олімпійський чемпіон народився в селі Балки Барського району в 1997 році, фактично незрячим. Але жага життя привела його в спорт, з 2010 року спортсмен тренується у тренера Марція Кучерявского. І тепер майстер спорту з біатлону, п’ятикратний чемпіон України і багаторазовий призер етапів Кубка приніс нашій команді 2 срібних медалі на Паралімпіаде 2018. Олександр стріляє з лазерної гвинтівки на слух, для таких спортсменів точність наведення і попадання перекладається в звук в навушниках.

Наступні паралімпійські ігри пройдуть в Китаї в 2022 році, а ми від щирого серця вітаємо нашого переможця! Щастя і нових перемог!

Медальний залік Паралімпіади-2018

Источник: polygon-qr-code.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *