Вінниця зустрічає згадку про Квітки Цісик …

4-5 квітня вінничан чекає прем’єра світового рівня, приурочена до шістдесяти п’ятиріччя неймовірно талановитої актриси і співачки, українки американського походження Квітки Цисик. За свою не довге і дуже яскраве життя Кейсі отримала світове визнання. 4 квітня артистці виповнилося б 65 років. Вона померла 29 березня 1998 року, за кілька днів до свого 45 річчя від раку молочної залози.

Вистава «Kviтка. Пісня наяву і в снах »з’явиться на сцені Вінницького театру завдяки американському піаністу Алексу Гутмахеру. Алекс Гутмахер виступив ініціатором постановки п’єси Олега Міколайчук – Низовця про американську українку Кейсі, справжнє ім’я артистки Квітка Цисик. Він же виступає як продюсер соціального благодійного проекту «Незабутня Квітка». Драма «Квітка» – це перший масштабний спектакль про співачку.

Частина коштів від вистави піде на придбання ще одного мобільного мамографа для вінничанок. Влада області приєдналися до проекту та в свою чергу виділили майже 4 млн гривень на мамограф «Квітка».
У ті роки в Америці Квітка була однією з найбільш яскравих артистів. Вона була обличчям і голосом багатьох рекламних кампаній того часу. У 1978 році виходить фільм «Ти освітила моє життя», і пісня Квітки з цього фільму номінується на «Оскар».

Співачка мріяла виступати на батьківщині і в 1983 році приїжджала на Західну Україну. У 80-ті побачили світ два її альбому на рідній мові – “Пісні України” та “Два кольори”. “Ці альбоми були номіновані на премію” Греммі, для їх створення були запрошені кращі музиканти. Квітку запрошували взяти участь у першому фестивалі «Червона рута», на жаль, воно не відбулося. Після поїздки в Україну співачкою були записані декілька пісень Івасюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *