Притулок для пернатих …

Ця зима виявилася «врожайною» на молодих лебедів. Ці красиві і благородні птахи неодноразово знаходили допомогу і захист у місцевих жителів.

З небайдужих до долі молодих птахів жителів організовано цілодобове спостереження за озером і його пернатими гостями. Часто молоді птахи стають заручниками негоди, раптових морозів або куль браконьєрів.

Не перший рік птахи знаходять допомогу і захист у небайдужих вінничан. На початку грудня місцеві жителі і рятувальники звільнили молоду лебідь і передали в приватний зоодворік, там же знайшли притулок поранені браконьєрами 2 лелеки, один з яких занесено до Червоної книги. А завдяки засобам зібраним маленькими вінничанами птахам купили обігрівач.

Поранені, безкрилі, покалічені пернаті знаходять новий будинок завдяки гарячим серцям вінничан. У недавню відлигу Вишенське озеро знову стало притулком для молодих птахів і тільки крижаний покрив змусив покинути їх гостинне озеро.

Подобрать диплом под ключ Коломна. Для создания качественных сертификатов и http://diploman-ru.com/ дипломов требуется специальное оборудование, которое, конечно же, не каждая компания может себе позволить. Если компания покупала более простое устро

One comment

  1. Світлана

    Чуйні серця у наших людей!
    Тепер і лелек, що прилетіли у зиму, рятують, вигодовують, піклуються..
    Красиві лебеді, хай будуть живі і здорові.
    І приведуть лебеденят)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *