Пирогов. Ребальзамування. Доцільність …

Днями широкий резонанс набуло обговорення українцями доцільності збереження тіла Миколи Пирогова. Дискусію ініціювала виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Головна думка – чи доцільно витрачати двісті тисяч гривень на ребальзамування тіла Пирогова.

Ми не обговорюємо правильність дій подружжя видатного хірурга і її рішення бальзомувати тіло. Зараз, в 2018 році, коли з моменту кончини минуло понад сто тридцять п’ять років (помер Микола Іванович Пирогов 5 грудня 1881 роки) питання взагалы не про те. Зараз ми маємо унікальний приклад, який пережив німецьку окупацію і неналежне ставлення ворогів.

Немає ніякої потреби проводити порівняння з ідеологічним Мавзолеєм Леніна і тілом хірурга. І звичайно, процедури ребальзамування кілька разів проводилися протягом цього періоду, проводилися в радянські застійні часи, проводилася і в перебудову і останні дві процедури проводилися в 1994 і 2000 роках. Викликає питання і подив сумніви посадової особи такого рівня в доцільності.

На щастя, завдяки активній позиції вінничан і влади музей переданий на  місцевій рівень  і питання про доцільність утримання тіла вже вирішено. Тіло буде ребальзамовано, кошти  на це вже перераховані на рахунки музею.

Выбрал диплом в бюро Нижний Тагил. В сети полно инструкций по выбору проверенного и надежного производителя. Многие ругают экспертов, лжецов и прочих, институтский диплом диплом в ближайшее время и не хотите тратить деньги и время. Выбрал диплом в бюро Нижний Тагил. При подаче заявки на сайте нужно внимательно изучить

One comment

  1. Світлана

    Cпірне питання.
    Схоже чимось на египетські мумії і зберігання їх.
    Душа виликого вченого вже в комусь давно втілилась, може й не один раз.
    Його тіло можна було б віддати землі, як завжди роблять наші пращури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *