Довгоочікуваний ремонт …

У Вінниці закінчився довгоочікуваний ремонт Староміського пологового будинку і завершилася реконструкція гінекологічного відділення з малоінвазивними операціями.

Встановлено новітнє обладнання і, нарешті , проведено реконструкцію з урахуванням потреб жінок, з ознаками інвалідності. Встановили нові ліфти, платформи для підйому і роботизовані крісла для огляду. На модернізацію та реконструкцію знадобилось близько десяти млн гривень бюджетних коштів.

Влітку минулого року почався процес реконструкції і завершився переїздом на відремонтований перший поверх в грудні 2018. Приведення в порядок інших поверхів триває, при цьому не порушується робота інших приміщень. Центр функціонує не втративши свої можливості, а набуваючи нових.

Закуплено і нове сучасне обладнання: ліжко-трансформер для жінок з обмеженими можливостями., апарат для дихання малюків, інкубатор та інші високотехнологічні та інтелектуальні апарати. Головна мета в роботі відділення – спеціалізована допомога при порушенні репродуктивної функції, при невідкладному стані, при ускладненні перебігу вагітності. Відремонтована жіноча консультація пренатального центру, наразі з’явився кабінет психолога та школа відповідального батьківства, кабінет пренатальної діагностики.

Варто відзначити і реконструкцію лікарняного ліфта другого пологового будинку та будівництво колясочної і пандуса у третій амбулаторії  по вул. Антонова, і реконструкцію опалювальної системи в лікарні швидкої допомоги. На черзі будівництво нового приймального відділення реанімації лікарні швидкої допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *