Вінниця наближається до Європи …

Переміщення для людей в колясці залишається серйозною проблемою нашої країни, однак не можна не помітити не тільки тенденції, але і реальні дії по її вирішенню.

Вінниця активно оснащується вуличними пандусами, їх уже понад сотні, з’являються світлофори зі звуковим і текстовим супроводом пішохідного переходу, зупинки оформляються тактильної плиткою. За минулий рік до автопарку додалося 4 автобуси зручних для пасажирів з колясками. Сорок п’ять сучасних низькорівневих тролейбусів зараз на дорогах Вінниці та понад шістидесяти,  автобусів з низьким рівнем підлоги перевозять пасажирів нашого міста. .Для людей з інвалідністю з’являються і паркувальні місця.

Перший поверх «Центру Матері і дитини» відкрито після реконструкції , він оснащений спеціальними підйомниками та електромеханічні кріслами. У багатьох дитячих установах міста – для школярів і дошкільнят, а також для поза шкільних занять створюються умови для вільного руху дітей в колясках, для них будуються спеціальні санвузли та ліфти ..

У міські програми з благоустрою будинків і прибудинкових територій включено облаштування низькими бордюрами і оснащення пандусами, і таких оновлень понад шістдесяти. На багатьох дитячих майданчиках з’явилися щити з абеткою глухонімих.

Источник: btc-qr-code.se

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *